nowak@lnpkancelaria.pl
791-333-186

Doradztwo transakcyjne – fuzje i przejęcia (M&A)

Doradztwo transakcyjne – fuzje i przejęcia (M&A)

W zakresie doradztwa transakcyjnego nasza kancelaria świadczy doradztwo prawne w ramach fuzji i przejęć (M&A) począwszy od procesu due diligence, przygotowania dokumentacji transakcyjnej, negocjacji ceny, do zamknięcia transakcji i obsługi potransakcyjnej. Zakres usług dedykowany jest zarówno dla klientów, którzy występują w transakcji jako kupujący, jak i dla klientów, którzy występują jako sprzedający.

Dzięki wysokiej klasy specjalistom i ekspertom ze wszystkich gałęzi wiedzy niezbędnej przy kompleksowej obsłudze transakcji fuzji i przejęć zapewniamy całościowe doradztwo transakcyjne. W ramach naszych usług oferujemy kompleksową obsługę następujących transakcji:

  • zakup/sprzedaż przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części,
  • zbycie/nabycie udziałów lub akcji,
  • połączenia i przejęcia podmiotów gospodarczych (w tym także międzynarodowe/transgraniczne),
  • podziały spółek i firm,
  • zakup spółek w ramach postępowań restrukturyzacyjnych i likwidacyjnych (pre-pack),
  • likwidacje przedsiębiorstw.

Nasze usługi cechuje indywidualne podejście do klienta, kompleksowość obsługi, doradztwo na przestrzeni całej transakcji oraz wsparcie potransakcyjne. Ściśle współpracując z klientem w każdej fazie transakcji dokonujemy niezbędnych analiz i badań, wspieramy w negocjacjach oraz zapewniamy sprawne i elastyczne raportowanie przebiegu transakcji.