nowak@lnpkancelaria.pl
791-333-186

Cennik usług i wynagrodzenie

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem naszej Kancelarii. Zapewniamy, że sposób wynagradzania, został określony na tyle dokładnie, na ile to tylko możliwe. Cennik jest jasny i przejrzysty. Wszystko po to, aby współpraca Kancelarii z Klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami, układała się od samego początku.

1. Cennik podstawowy dla klientów indywidualnych

Honorarium za każdą usługę (porada prawna, prowadzenie sprawy sądowej, sporządzenie pisma procesowego, bądź innego) ustalamy indywidualnie. Na cenę, wpływ ma, przede wszystkim, stopień skomplikowania sprawy.

Przybliżoną cenę porady lub wysokość honorarium za prowadzenie sprawy, możemy określić jeszcze przed spotkaniem. Konieczne jednak, jest zapoznanie się ze stanem faktycznym sprawy oraz pełną dokumentacją.

 • Cena porady prawnej – od 300 zł
 • Cena sporządzenia umowy/ pisma procesowego – od 500 zł
 • Cena sporządzenia regulaminu świadczenia usług/ polityki prywatności oraz cookies – od 700 zł
 • Cena za sporządzenie opinii prawnej – od 1.000 zł
 • Cena za opinie finansową/ podatkową – od 1.000 zł
 • Cena za rejestrację znaku towarowego – od 2.000 zł
 • Cena za przygotowanie dokumentacji RODO- od 2.000 zł
 • Cena za prowadzenie sprawy rozwodowej – od 2.000 zł
 • Cena za prowadzenie sprawy cywilnej – od 2.000 zł
 • Cena za prowadzenie sprawy karnej – od 2.000 zł
 • Cena za przygotowanie i przeprowadzenie procesu przekształcenia przedsiębiorstwa – od 10.000 zł

Do ww. kwot, należy doliczyć 23 % podatku VAT.

*( W przypadku, kiedy Klient skorzysta z porady prawnej, w razie późniejszego zlecenia prowadzenia sprawy, kwota uiszczona przez Klienta za poradę, zostanie zaliczona na poczet ustalonego przez strony honorarium radcy prawnego).

Wynagrodzenie pobieram z góry, w chwili przyjęcia zlecenie prowadzenia sprawy.

Orientacyjne wynagrodzenie za prowadzenie konkretnej sprawy, można uzyskać po wysłaniu zapytania lub podczas rozmowy telefonicznej, opisując zwięźle stan faktyczny sprawy.

Wypełnij formularz

2. Obsługa prawna firm

Zupełnie inaczej Kancelaria, ustala stawki wynagrodzenia za obsługę prawną firm.

 1. Ryczałt– to stałej wysokości stawka uiszczana co miesiąc. Zaletą tego rozwiązania, jest, przede wszystkim, brak limitu powierzanych spraw, brak limitu godzinowego pracy. Nie ma konieczności płacenia za każdą sprawę osobno. Usługi udzielane są na bieżąco, także przez telefon.
 2. Rozliczenia godzinowe– to forma zapłaty, w której Klient, raz w miesiącu, otrzymuje dokładne rozliczenie godzin pracy, które zostały przeznaczone na rozwiązanie danej sprawy. Sprawdza się przede wszystkim u Klientów, którzy usług tego typu potrzebują od czasu do czasu.
 3. Rozliczenie mieszane– to połączenie ryczałtu z rozliczeniem godzinowym. Klient ustala z Kancelarią kwotę, którą zapłaci za określoną liczbę godzin pracy. Jeśli po wyczerpaniu limitu godzin, Klient będzie chciał skorzystać dalej z usług, naliczona zostanie stawka godzinowa. Na tym sposobie rozliczania, skorzystają przede wszystkim Klienci, którzy na co dzień potrzebują w mniejszym zakresie pomocy prawnej, a okresowo, muszą zwiększyć intensywność współpracy.

 

Zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Jeżeli chcą Państwo poznać orientacyjną cenę obsługi prawnej firm i Klientów indywidualnych, proszę o przysłanie wiadomości e-mail z krótkim opisem rodzaju i liczby spraw, które miałyby być objęte zleceniem.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Istnieje możliwość umówienia się z nami w Państwa firmie.