nowak@lnpkancelaria.pl
791-333-186

O nas

Prawo to nasza pasja

K

ancelarię prowadzi radca prawny Weronika Nowak będąca absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 2012 roku ukończyła studia Podyplomowe w zakresie Windykacji i Zarządzania Wierzytelnościami w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu doradztwa podatkowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie.

Wykorzystując posiadaną wiedzę i doświadczenie  w kompleksowej obsłudze spółek prawa handlowego, bankowości, spółdzielczości oraz prowadząc sprawy z zakresu dochodzenia odszkodowań  świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców.

W swojej działalności kierujemy się profesjonalizmem i najwyższą jakością świadczonych usług. Przy wykonywaniu zleconych zadań utrzymuję ciągłą komunikację z klientem. Klient zawsze ma prawo oczekiwać iż radca prawny jest zawsze do jego dyspozycji.

Usługi prawne

Opisz swoją sprawę za pośrednictwem specjalnego formularza.
Czytaj więcej

Usługi start-up dla firm

Kancelaria świadczy usługi dla nowych przedsiębiorców na każdym etapie ich działalności.
Czytaj więcej

Profesjonalna usługa

Nie masz z kim skonsultować swojego problemu? Skontaktuj się z nami. Wykorzystując nasze doświadczenie postaramy się pomóc!