nowak@lnpkancelaria.pl
791-333-186

Oddział w Białej Podlaskiej

Prawo to nasza pasja

Bezpłatne porady prawne w Białej Podlaskiej

W każdą środę i czwartek od godziny 16 do godziny 18 można bezpłatnie spotkać się z radcą prawnym w Oddziale przy al. Tysiąclecia 8, 21-500 w Białej Podlaskiej.

Na takim spotkaniu dokonana zostanie wstępna analiza sprawy, klient będzie mógł dowiedzieć się jakie kroki prawne można podjąć w jego sprawie. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za udzielenie porady odpowiadającej na problem przedstawiony przez Klienta niezgodnie z prawdą. Kancelaria nie świadczy na rzecz Klienta w ramach bezpłatnych porad prawnych zastępstwa procesowego, w szczególności nie podejmuje żadnych działań w imieniu i na rzecz Klienta przed sądem lub organami administracji. Kancelaria w ramach bezpłatnych porad prawnych nie sporządza pism procesowych i wniosków. Porady prawne udzielane są w formie ustnej podczas umówionego spotkania. Czas przeznaczony na jedną poradę wynosi ok. 20 minut.

Każda porada prawna dokumentowana jest w karcie. Klient zobowiązany jest do przekazania niezbędnych danych do wypełnienia karty. Fakt otrzymania porady Klient potwierdza przez złożenie własnoręcznego podpisu w karcie.

Przed spotkaniem w oddziale należy umówić się telefonicznie na konkretną godzinę, dzwoniąc na nr tel.: 884 300 011 w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Usługi dostępne w oddziale

Wybierz konkretną usługę by poznać więcej informacji

Usługi prawne online

Kancelaria oferuje, świadczenie usług za pośrednictwem Internetu. Opisz swoją sprawę za pośrednictwem specjalnego formularza.
Czytaj więcej

Bezpłatne porady prawne

W każdą środę od godziny 14 do godziny 17 można bezpłatnie spotkać się z radcą prawnym w Kancelarii.
Czytaj więcej

Usługi start-up dla firm

Kancelaria świadczy usługi dla nowych przedsiębiorców na każdym etapie ich działalności.
Czytaj więcej

Profesjonalna usługa

Nie masz z kim skonsultować swojego problemu? Skontaktuj się z nami. Wykorzystując nasze doświadczenie postaramy się pomóc!