wnkancelaria@gmail.com
791-333-186

O nas

Prawo to nasza pasja

 

K

ancelarię prowadzi radca prawny Weronika Nowak będąca absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Marii- Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 2012 roku ukończyła studia Podyplomowe w zakresie Windykacji i Zarządzania Wierzytelnościami w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Obecnie kończy studia podyplomowe z zakresu doradztwa podatkowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie.

Wykorzystując posiadaną wiedzę i doświadczenie  w kompleksowej obsłudze spółek prawa handlowego, bankowości, spółdzielczości oraz prowadząc sprawy z zakresu dochodzenia odszkodowań  świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców.

W swojej działalności kieruję się profesjonalizmem i najwyższą jakością świadczonych usług. Przy wykonywaniu zleconych zadań utrzymuję ciągłą komunikację z klientem. Klient zawsze ma prawo oczekiwać iż radca prawny jest zawsze do jego dyspozycji.

Usługi prawne online

Kancelaria oferuje, świadczenie usług za pośrednictwem Internetu. Opisz swoją sprawę za pośrednictwem specjalnego formularza.
Czytaj więcej

Bezpłatne porady prawne

W każdą środę od godziny 14 do godziny 17 można bezpłatnie spotkać się z radcą prawnym w Kancelarii.
Czytaj więcej

Usługi start-up dla firm

Kancelaria świadczy usługi dla nowych przedsiębiorców na każdym etapie ich działalności.
Czytaj więcej

Profesjonalna usługa

Nie masz z kim skonsultować swojego problemu? Skontaktuj się z nami. Wykorzystując nasze doświadczenie postaramy się pomóc!